RER75F3320RC02 datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    RER75F3320RC02
  • Производитель
    Vishay Intertechnology
  • Описание
    Vishay Intertechnology RER75F3320RC02 Case Style: Aluminum Housed Construction: Chassis Failure Rate: R ID_COMPONENTS: 3410049 Military Standard: MIL-PRF-39009 Mounting Style: Flange Operating Temp Range: -55C to 250C Power Rating: 30 W Power Rating(s): 30W Product Depth (mm): 28.96mm Product Height (mm): 15.49mm Product Length (mm): 70.64mm Resistance: 332Ohm Resistance Value: 332 Ohm Temperature Coefficient: ?±20 Termination Style: Axial Tolerance: 1 % Tolerance (+ Or -): 1% Type: Wirewound